Dan najboljih

U našoj školi je upriličena svečanost povodom dodjele diploma Luča. Za sve petice tokom školovanja nagrađeni su: Lena Krnjević, Lana  Radonjić, Teodora Rosandić, Lena Vučević iz IXa; Neira Čikić, Eldar Hasanović, Najda Hasanović, Mirza Purišić, Sunčica Vujadinović i Ognjen Vujović iz IXb; Luka Bogićević, Aleksandra Bjelica, Balša  Konatar, Ana Ljuljđuraj, Dunja Maksimović, Mina Stanišić IXc; Iva  Batrićević i Matija Lučić IXd.

Za učenike i njihove roditelje pripremljen je kratak muzičko-poetski program, koji su pripremile nastavnice Veronika Rutović i Aleksandra Mijušković. Učestvovali su talentovani instrumentalisti i pjevači.

Učenike i goste je pozdravila direktorica škole Zdenka Mišković koja im je uz čestitke poručila da ćemo biti njihovi pratioci i prijatelji na mrežama, ali da će najvažnija konekcija biti ona trajna, u srcu i sjećanju njihovih učitelja i nastavnika.

Ostaće zapamćena poruka koju je saopštila naša drugarica Neira Čikić: „Ne zaboravite, vaša jedina obaveza je da budete srećni. Idite kući i odmorite se jer učenje nije sve. Činite dobro, to vam je jedina nada da budete srećni. Činite dobro“.