Кенгур без граница

Међународно такмичење "Кенгур без граница" је други пут по реду одржано у априлу ове школске године године у осам црногорских градова.

Нашу школу су представљали сљедећи ученици:

• Јасмина Беро (Pro-ecolier)
  • Мина Беро (Benjamin)
  • Неда Драгишић (Benjamin)
  • Дуња Прелевић (Benjamin)
  • Ерма Шкријељ (Benjamin)
  • Ива Жугић (Cadet)
  • Марија Мирковић (Cadet)
  • Матија Кењић (Cadet)
  • Вук Пејовић (Cadet)

Поносни смо на остварене резултате Матије Кењића (3. мјесто) и Ерме Шкријељ ( 4. мјесто).

Додјели бронзане медаље на Универзитету Доња Горица присуствовао је Матија Кењић са наставницом Јеленом Остојић.

Матија нас је већ навикао на успјехе. Било је велико задовољство што је био наш ђак и желимо му да настави да ређа успјехе и у средњој школи.

Сјајне резултате остварили су и остали ученици и још једном потврдили да се у нашој школи са задовољством учи математика и постижу добри резултати.

Увијек се радујемо успјесима наших малих математичара и вјерујемо да ће бити још бољих резултата у наредној школској години.