Poštovani roditelji, budućih đaka,

Prijavu za upis podnosite od 1. aprila elektronskim putem, na sajtu www.upisi.edu.me. Sa podnošenjem prijave izabraćete termin testiranja djeteta.

U cilju upoznavanja sa školom pripremili smo kratak video. Pružamo vam jedan pogled na uslove, mogućnosti i način rada u OŠ „21. maj“.

Pitanja u vezi sa upisom možete poslati i na mejl: skola@os-21maj-pg.edu.me. Od 1. aprila, radnim danima,  u  periodu od 9 do 11 sati, informacije i pomoć pri upisu možete dobiti  u školi.

Teritorija škole

Zakon osnovnom obrazovanju i vaspitanju  reguliše i teritorijalnu pripadnost školi. Zbog toga vas upoznajemo sa ulicama i naseljima koji pripadaju  OŠ „21. maj“.

Nezavisno od teritorijalne pripadnosti, Škola će upisati i buduće prvake iz porodica  iz kojih starija djeca već pohađaju našu školu.

Ukoliko prostorne mogućnosti dozvole, otvorićemo svoja vrata i za zainteresovane koji nijesu iz naselja koja pripadaju školi.