Danas je u našoj školi održano školsko takmičenje, na kojem su učenici imali priliku da pokažu znanje i talenat.

Posebno je zadovoljstvo primijetiti da je broj zainteresovanih drugara iz godine u godinu sve veći. Lijepo je bilo vidjeti radnu i pozitivnu atmosferu u svim kabinetima. Sigurni smo da je da su svi drugari dali sve od sebe, a najbolje od najboljih ćemo adekvatno nagraditi. I naši recitatori i umjetnici su bili zainteresovani da pokažu svoj talenat. Recitatori su se takmičili u dvije grupe (do 5. razreda i stariji), a stručnom žiriju neće biti lako da odabere najbolje predstavnike škole za opštinsko takmičenje.

Ponosni smo na sve učesnike i obavještavamo ih da će početkom naredne nedjelje biti upoznati sa postignutim rezultatima.

Image may contain: 3 people, people sitting, table, office and indoor
Image may contain: people sitting, table and indoor
Image may contain: 7 people, people sitting, table and indoor