U subotu je održan školski kros i divno je bilo vidjeti da su svi zainteresovani drugari dali sve od sebe da postignu što bolje rezultate. Uvijek je najbitnije učestvovati, tako da smo ponosni na sve takmičare a najboljima među njima smo uručili diplome. Potrudili su se učenici i nastavnici da se ispoštuju sva pravila ponašanja na stazi i sve je proteklo u lijepoj takmičarskoj atmosferi. Čestitamo svim nagrađenima, kao i organizatorima krosa.

IV razred:

(djevojčice) 1. Marija Burzanović (4c) 2. Tara Pupović (4a) 3. Anđela Janković (4e)

(dječaci) 1. Lev Livšić (4e) 2. Vasko Mirković (4c) 3. Mateja Ćetković (4c)

VI razred:

(djevojčice) 1.Maša Tomašević (6c) 2. Sofija Buržanović (6d) 3. Jelena Pavićević (6c)

(dječaci) 1. Aleksa Đurović i Irfan Hajdarpašić (6c) 2. Viktor Đurović (6c) 3. Matija Kenjić (6e)

VII razred:

(djevojčica) 1. Romana Bjelica (7c) 2. Lejla Galičić (7d) 3. Samra Kršić (7d)

(dječaci) 1. Balša Konatar (7c) 2. Tarik Prekić (7a) 3. Petar Perović (7b)

VIII razred:

(djevojčice) 1. Jovana Dedić (8b) 2. Hana Rebronja (8c) 3. Ajša Reković (8b)

(dječaci) 1. Amar Methadžević (8a) 2. Pavle Brajović (8a)