Upis prvaka

Image may contain: text

Upis u prvi razred osnovne škole počeće u ponedjeljak, 1. aprila 2019. godine. Upisuju se djeca rođena 2013. godine tj. djeca koja navršavaju šest godina u ovoj kalendarskoj godini.

Procedura upisa se realizuje kao i prethodnih godina, u tri koraka: zakazivanje sistematskog pregleda kod izabranog pedijatra, zakazivanje razgovora kod pedagoga ili psihologa škole, uz ljekarsko uvjerenje nadležne zdravstvene ustanove i na kraju razgovor djeteta sa pedagogom ili psihologom škole.

Za učenike prvog razreda će biti obezbijeđen produženi boravak. Nestrpljivo čekamo da upoznamo sve nove drugare i zahvalni smo svim roditeljima koji za svoje mališane odaberu baš našu školu. Mi ćemo se potruditi da u narednih devet godina steknu mnogo novih znanja i prijatelja.