U skladu sa zakonskom obavezom o teritorijalnoj pripadnosti,Ministarstvo prosvjete je utvrdilo naselja iz kojih djeca imaju pravo upisa u JU OŠ “21.maj” za školsku 2018/2019.godinu

Naselja koja pripadaju Školi su: Drač, Konik (dio) i Stari aerodrom (dio).

Teritorijalno razgraničenje:

Od Bulevara Peka Dapčevića, od Mosta Vinstona Čerčila, nizvodno obalom rijeke Ribnice do Mosta Kapadžića. Ul. V proleterske, na zapad, preko Novog mosta do raskrsnice sa Ul. Bratstva i jedinstva, tom ulicom, na jug, do raskrsnice sa Ul. Oktobarske revolucije. Istočno, Ul. Oktobarske revolucije do raskrsnice sa Bulevarom Mitra Bakića. Južno, Bulevarom Mitra Bakića do raskrsnice sa Bulevarom Save Kovačevića. Zamišljenom linijom, na istoku, do Bul. Josipa Broza Tita i raskrsnice sa Ul. Zmaj Jovina. Na sjever, Bulevarom Josipa Broza Tita do raskrsnice sa Ul. pilota Cvetkovića i Milojevića. Ul. pilota Cvetkovića i Milojevića do raskrsnice sa Aerodromskom ulicom. Tom ulicom, na sjever, do raskrsnice sa Ul. Bora Stankovića i  istom, na istok, do raskrsnice sa Bulevarom Veljka Vlahovića. Bul. Veljka Vlahovića, na sjever, do raskrsnice sa Bul. Pera Ćetkovića. Zapadno, Bulevarom Pera Ćetkovića (lijeva strana) do raskrsnice sa ulicama Avda Međedovića, Žrtava fašizma i Spasoja Raspopovića. Ul. Spasoja Raspopovića, na sjever, do Mojkovačke ulice. Mojkovačkom ulicom, na zapad, do Bul. Peka Dapčevića. Bulevarom Peka Dapčevića, sjeverno, (lijeva strana) do Mosta Vinstona Čerčila na Ribnici kao početne tačke.

Naselje Drač

Ulice: V proleterske, Bratstva i jedinstva (lijeva strana), Bul. Mitra Bakića (lijeva strana), Buta Lekića, Slobodana Škerovića, Džan, Mirka Vešovića, Đečevića, Omera Avdovića, Hotska, Kučka, Šarkića, Mušikića, Vlada Martinovića, Orahovačka.

Naselje Konik

Ulice: Mojkovačka (lijeva strana), Spasoja Raspopovića (lijeva strana od Bul. Peka Dapčeviča do Mojkovačke ulice), Bul. Peka Dapčevića (lijeva strana od Mojkovačke ulice do Mosta Vinstona Čerčila).

Naselje Stari Aerodrom

Ulice: Bohinjska, Miloša Obilića, Plitvička, Bora Stanković, Pilota Cvetkovića i Milojevića (lijeva strana), Bul. Josipa Broza Tita (lijeva strana od Zmaj Jovine ulice do raskrsnice sa Ul. Pilota Cvetkovića i Milojevića) i Bul. Pera Ćetkovića (od kružnog toka do raskrsnice sa ulicama Ž. fašizma, A. Međedovića i S. Raspopovića obje strane, a od raskrsnice do ukrštanja sa bulevarima Veljka Vlahovića i Dr Ibrahima Koristovića južna strana).