Dobra odluka

Na kraju šestog razreda trebali smo donijeti odluku vezano za izborni premet koji ćemo izučavati naredne školske godine. “Sport je uvijek dobar izbor”, pomislili su mnogi. Izbor je ipak pao na literarno-novinarsku radionicu. U razgovoru sa nastavnicom shvatili smo da će biti interesantno. I nijesmo se pokajali.

Kao rezultat našeg rada nastao je ovaj list koji imate priliku da prelistate. Mi smo zadovoljni. Stvorili smo nezaboravnu uspomenu a i lijepo se zabavili. Tokom godine bilježili smo i fotografisali neke posebne trenutke. Zabilježili smo i naša postignuća na takmičenjima a možemo se i pohvaliti odličnim uspjehom  u učenju i vladanju. Proglašeni smo i najboljim odjeljenjem u Školi za školsku 2016/17. godinu.

LIST.pdf

Vaše 7-b