Dan najboljih

Posljednja manifestacija, kojom završavamo nastavnu godinu je Dan najboljih. Ponosni na svoje najbolje učenike, njihove uspjehe i dostignuća, ispratili smo ih programom priređenim u njihovu čast, nagradili knjigama.

Lijep i bogat program lako je zaokupio pažnju svih gostiju, a pripremile su ga nastavnice Aleksandra Mijušković, Veronika Rutović i učiteljice, Dijana Gajović i Dragana Radišić.

Učenici su ponosno primali nagrade dok su gromoglasnim aplauzima podržavani od svih prisutnih i na kraju su svi zajedno sa velikim zadovoljstvom pozirali pred mnoštvom fotoaparata.

Osim dobitnika diplome Luča nagrađeni su i  učenici koji su osvojili zapažene rezultate na nekim od Opštinskih ili Državnih takmičenja.

naj2017