Integrisani   čas

e  q

U odjeljenju  II-b je 9. decembra odrzalo integrisani čas. Čas je zamišđljen i izveden kao kombinacija više predmeta i to crnogrski jezik, muzičko, likovno i priroda. Tema časa je bila soba vile spasiteljice iz bajke ,,Pinokio“.

Postavljen je i cilj časa i to je sticanje vještina za oblikovanje prostora, u čemu su se djeca veoma dobro snašla, a bila su i veoma vješta.Oblikovali su razne vrste materijala, kao na primjer plastelin, kolaž papir, karton i još mnogo različitih materijala, pri čemu je izrada svih predmeta  bila vezana za sa prirodom. Malo muzike nikome ne škodi a mnoge i motiviše da bolje, brže i zadovoljnije obave sve poslove.  Tako da su djeca uz pjesmu iz bajke ,,Pinokio“ brzo završila svaki rad. Svi su uživali a posebno učiteljica Branka  sa njima.

r  w

Reporteri: Ivana i Elmina VIII-b