Bravo za mlade eko-reportere VI-b odjeljenja

Mladi eko-reporteri naše škole nagrađeni i ove godine!

Na konkursu ,,Mladi eko-reporteri u Crnoj Gori“  u kategoriji "Fotografija predjela ili biodiverziteta“, prvo mjesto osvojio je Nemanja Radović, učenik VI-b za fotografiju "Zjenica oka prirode“, dok je u kategoriji "Ekološke vijesti“ za tekst "Netaknuta priroda“ drugo mjesto osvojio Stefan Radović, takođe učenik VI-b.

Nagrađena fotografija "Zjenica oka prirode"

a

 

Nagrade je uručila Daliborka Pejović, državna sekretarka u Ministarstvu održivog razvoja i turizma, na Dan planete Zemlje  22. aprila.

Osim navedenih radova, na web stranici www.mladi-ekoreporteri.org.me možete pogledati i veoma uspješne radove naših učenika: tekstove Marije Stanišić i Ana Šaveljić ,,Zagađivanja rijeka“ (Vi-b) i Lazara Vešovića ,,Rijeka Lim“ (VI-b).

Ostavite odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja su označena *