Prvačići su spremni za predstojeće praznike

U okviru hospitacije časova koja se obavlja u našoj školi  XII 2015. god. času likovne kulture. U I-d odjeljenju kod učiteljice Dobrice Milačić prisustvovala je pedagogica Tanja Papan. Ovu likovno-kreativnu radionicu učenici su realizovali uz pomoć roditelja, učiteljice i vaspitačice. Roditelji su imali priliku da posmatraju rad i ponašanje svoje djece u učionici.

Aktivnosti su planirane tako da doprinesu dinamici časa i podstaknu kreativnost učenika.

I, II i III grupa koristila je hamer, kolaž i krep papir i od tog materijala pravili su čestitke.

IV grupa vješto je baratala tempera bojama slikajući jelku (ukrašavanje).

V grupa je upotrijebila plastične čaše i hamer papir i od toga je nastao Sneško Bijelić.

Vrijedne ruke i talenat  doveo je do fantastičnog rezultata. Sinula je prazničnim sjajem cijela učionica, a lica roditelja zadovoljstvom i srećom.

O s3 s2 s1