Montenegro English Challenge

U petak 13. 11. 2015. nastavnica Tanja Škuletić Kumro je održala prezentaciju o sajtovima za učenje engleskog jezika, za različite uzraste. Ujedno je predstavljeno i takmičenje (Montenegro English Challenge)  koje organizuje British Council za učenike sedmih, osmih i devetih razreda svih osnovnih škola u Crnoj Gori. Pravo na učešće imaju učenici koji su otvorili naloge na jednom od British Council sajtova: Learn English Teens, Learn English Kids i Premier Skills. Takmičenje ima samo jedan krug koji se radi od kuće, 12. decembra. U pitanju je test od 50 pitanja, a predviđeno vrijeme za njegovo rješavanje je 35 minuta. Sva pitanja su vezana za sadržaje  British Council sajtova.  Na kraju same prezentacije izvlačila su se korisnička imena koja su učenici kreirali na nekom od ovih sajtova i podijelili su se pokloni.

20151113_125347 20151113_130848